Social Media

Eiser Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

A lucra la Eiser Group înseamna sa faci ceea ce iti place. Angajam tineri cu experienta in IT si vanzari/marketing. Vrem oamenii care pot rezolva probleme dificile, a face un impact real si de a construi o prezenta nationala.

Compania noastra este un start up cu potential de crestere exponetiala in EU.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

* capacitate de a se raporta la clienti

* cunostinte operare PC (pachet MS Office) si elemete de contabilitate primara;

* administrare baze de date

* implicare puternica in activitate

* responsabilitate maxima si atentie sporita

* capacitate puternica de auto-organizare

* capacitate de a lucra in echipa

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

* Asigur? suport procesului de vanzare
* Realizeaza rapoarte de vanzari
* Asigura comunicarea intre punctul de lucru si clienti
* Asigura comunicarea intre punctul de lucru ?i departamentele aflate în sediul central.
* Gestineaza actele contabile din punctul de lucru
* Venitul corelat cu munca depusa
* Mediu dinamic, prielnic dezvoltarii profesionale
Cei intresati sunt rugati sa trimita cv pe
richard@eisergroup.com