Serigraf / Tipograf

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea operatiunilor de imprimare serigrafica pe masini semiautomate;
- reglarea si pregatirea masinilor semiautomate pt operatiuni de imprimare;
- utilizarea masinii de tiparit conform cerintelor planului de productie;
- efectuarea de lucrari de ajustare si reajustare in cazul schimbarii comenzii.

CERINTE

- experienta in serigrafie, tipografie sau productie publicitara;
- studii medii;
- capacitate de lucru in echipa;
- abilitati foarte bune de comunicare, organizare si planificare;
- atentie distributiva.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- prime si bonusuri conform realizarilor;
- mediu de lucru profesionist.

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.