Senior Web Developer

Excellence Factors

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea de servicii si componente conform cerintelor agreate cu Product Owner.

Dezvoltarea de teste automatizate (Unit Tests) pentru componentele critice si API-uri.

Colaborarea cu colegii de la QA, Design si Sysadmin in vederea corectarii oricaror probleme descoperite si potentiale probleme.

Participarea la sedintele de proiectare/review a proiectelor/aplicatiilor.

CERINTE

Cunostinte avansate de programare in PHP & MySQL.

Cunostinte solide web: navigare, usability, browsere, protocoale, instalare programe, notiuni avansate despre internet, API.

Experienta in programare web de minim 3 ani.

Notiuni despre administrarea serverelor Linux constituie avantaj.

Gandire analitica.

Abilitati de comunicare si (auto)organizare.

Atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Excellence Factors este o companie de consultanta in domeniul Resurselor Umane care ofera un pachet complet de servicii de calitate, de la consiliere administrativă şi juridică până la soluţii de recrutare şi management al talentelor.

- RECRUTARE
- MANAGEMENTUL PERFORMANŢEI
- PAYROLL OUTSOURCING
- RETENTIA ŞI MOTIVAREA ANGAJATILOR
- HR BUSINESS PARTNER
- RELAŢII DE MUNCĂ
- NEGOCIERI COLECTIVE
- STUDIU DE SATIFACTIE PROFESIONALA