Senior Recruiter-Timisoara

SC Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea potentialilor clienti si negocierea de acorduri
- Mentinerea si optimizarea relatiilor cu actualii clienti ai companiei
- Evaluarea nevoilor intreprinderilor si intocmirea ofertei catre client
- Definitia postului si a profilului cerut
- Interviurile si selectia candidatilor
- Urmarirea integrarii lor in sanul intreprinderilor client

CERINTE

- Studii superioare
- Minim 3 ani experienta in domeniul resurselor umane si o experienta in urmatoarele sectoare: finante, banci, vanzari,marketing, IT, inginerie
- Persoana organizata, orientata catre obtinerea de rezultate
- Bune abilitati de comunicare
- Persoana dinamica
- Abilitati de negociere
- Aptitudini de leadership
- cunostinte avansate de limba engleza
- Aptitudini de operare PC

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut si profesionist
- Oportunitatea de a va alatura unei echipe tinere
- Pachet salarial motivant

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.