Senior Coach & Employee Development - zona de Vest

Help Net Farma SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea si implementarea programelor de coaching;
- evaluarea personalului;
- identificarea nevoilor de instruire;
- monitorizarea rezultatelor acestora, cu scopul de a imbunatati calitatea serviciilor;
- alte activitati legate de dezvoltarea si motivarea personalului.

CERINTE

- studii superioare;
- cunostinte medii limba engleza;
- cunstinte medii Microsoft Office;
- excelente abilitati de comunicare, relationare, motivare a personalului;
- capacitatea de a dezvolta potentialul unei persoane in scopul maximizarii performantei sale;
- persoana proactiva, orintata spre rezultat;
- experienta in domeniul farmaceutic poate constitui un avantaj;
- carnet conducere cat. B;
- disponibilitate calatorii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru competitiv;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie de succes.

Una dintre cele mai puternice si dinamice companii farmaceutice din Romania, aflata in plina expansiune.