SENIOR ADVISOR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate europeana moderna;
- Promovare, consultanta si marketing pe piata financiara (aliniere la programele europene);
- Analiza necesitati si posibilitati financiare;
- Ofertarea celor mai bune solutii;
- Formarea si educarea propriei echipe;
- Coordonarea activitatilor organizatiei;
- Monitorizare activitati;
- Largirea si gestionarea portofoliului propriu de clienti.

CERINTE

- Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii;
- Orientat spre construirea unei cariere;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Abilitati de a stabili relatii cu oameni;
- Abilitati de analiza si planificare;
- Personalitate puternica;

BENEFICII OFERITE

Programe financiare si de afaceri cu ajutorul carora oamenii isi pot diminua sau elimina datoriile, isi pot achita creditele, pot obtine venituri mari care pot genera acumulari financiare, isi pot crea rezerve financiare pentru familie, educatie, calatorii, pensie, afaceri, investitii, credite, etc.

- Venituri lunare atractive asigurate prin finalizarea contractelor;
- Venituri nelimitate pentru activitate de cariera;
- Venituri reziduale (top management);
- Comisioane si bonusuri substantiale;
- Avansare in baza rezultatelor proprii;
- Evolutie rapida in cariera;
- Promovare rapida la nivel de management;
- Cariera internationala in consultanta financiara;
- Training-uri gratuite cu licentiere internationala (marketing, management, comunicare, negociere, vanzare, etc.);
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa proprie de elita, tanara, dinamica, flexibila;