Sef Statie Betoane

S.C. EUROPRODUCTS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii zilnice de productie;
- Gestioneaza intrarile/iesirile de materii prime si materialele;
- Asigura intretinerea utilajelor si echipamentelor in perfecta stare de functionare.

CERINTE

- Absolvent studii superioare(constructii, mecanica, electric);
- Experienta in domeniul constructiilor constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitati de dezvoltare profesionala;
- Oferta salariala atractiva.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 14 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Traditie si Calitate\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Acestea sunt:
EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;
EUROCONSTRUCT:antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;
EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;
EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;
EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria mobilei si industria textila;
NETEX:produse netesute pentru industria auto si constructoare;
MONLANDYS:consultanta si tranzactii imobiliare;
EURODESIGN: servicii de proiectare si consultanta in domeniul constructiilor civile si industriale.
www.euroholding.com.ro