Sef sectie productie

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii unei sectii de productie precum si a echipei din subordine
Indeplinirea obiectivelor de productivitate, eficienta si calitate.
Planificarea, coordonarea si verificarea productiei.
Controlarea eficientei masinilor din propria zona de productie si evaluarea necesitatii interventiei de mentenanta, in vederea realizarii de propuneri de investitii.
Participarea la auditurile clientilor
Efectuarea de rapoarte de activitate pentru conducerea fabricii si a grupului

CERINTE

Studii superioare tehnice
Experienta minima pe o pozitie similara
Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala (italiana, engleza)
Comunicativitate,orientare spre rezultate, concentrare in conditii de stres, asumarea responsabilitatilor.
Capacitatea de a coordona o echipa.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica
Programe de training si dezvoltarea carierei
Pachet financiar foarte atractiv

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice si este prezent pe toate continentele cu o retea de oficii comerciale, agentii de vanzare si oficii reprezentative.Produsele noastre cuprind toate elementele de incalzit necesare in diverse domenii. Producem elemente de incalzit pentru uz casnic, uz industrial si aplicatii industriale speciale.Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu,avand peste 2900 de angajati.