sef schimb sectie

P.L. RESOURCES DEVELOPMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

● Coordonarea procesului de producţie pe schimbul respectiv;
● Rezolvarea problemele apărute pe schimb( calitate, productivitate, etc);
● Acordarea asistentei tehnice pentru personalul direct productiv;
● Urmarirea si respectarea procedurilor de calitate impuse de standard;
● Luarea de masuri corective privind functionarea productiei;
● Respectarea si urmarirea respectarii normelor de protectia muncii.
● Repartizarea personalului din subordine pe posturile de lucru in vederea optimizarii ciclului productiv;
● Utilizarea eficienta a competentelor personalului din subordine;
● Motivarea personalului;
● Stabilirea, comunicarea si urmarirea realizarii productiei in schimbul pe care il conduce;
● Evaluarea personalului din subordine

CERINTE

experienta minim 3 ani ca sef schimb/sectie productie, coordonare minim 30 persoane;
studii:colegiu sau superioare de profil tehnic;
excelente abilitati de coordonare , organizare si decizie;
persoana dinamica,proactiva,flexibila,focusata pe rezultate, hotarata, cu spirit de initiativa şi rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

pachet salarial (salriu fix,tichete de masa,bonus in functie de performante)
dezvoltare personala intr-o companie multinationala

firma de consultanta in domeniul resurse umane si asistenta in recrutare