Sef santier instalatii constructii

EOSeuropa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizeaza si coordoneaza activitatea persoanelor din subordine;
Organizeaza, coordoneaza si controleaza activitatile desfasurate la punctul de lucru pentru care este desemnat responsabil;
Asigura buna desfasurare a lucrarilor pe santier si respectarea termenelor-limita;
Intocmeste necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane;
Asigura si instruieste personalul din subordine;
Asigura legatura cu furnizorii de materiale;
Asigura respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie si a instructiunilor privind exploatarea si intretinerea mijloacelor si uneltelor de productie, fiind responsabil de corecta si buna utilizare a tuturor utilajelor de pe santierul sau;
Controleaza calitatea lucrarilor pentru asigurarea prevederilor din documentatiile tehnice.

CERINTE

Studii superioare de specialitate, preferabil inginer constructii - instalatii;
Cunostinte despre tehnologii de executie, organizare santier;
Experienta relevanta intr-o pozitie similara (supraveghetor a cel putin doua santiere anterioare);
Experienta anterioara in materiale de instalatii;
Abilitati de comunicare si negociere;
Abilitati de organizare;
Abilitati de conducere;
Capacitate decizionala in situatii dificile;
Flexibilitate, adaptabilitate, dinamism, dorinta de autoperfectionare;
Cunostinte PC (AUTOCAD - minim mediu -, MS Office);
Dispus la efort prelungit;
Dispus la deplasari (santierele vor fi in diverse orase din tara);
Rezistent la munca in conditii de stres;
Carnet de conducere auto categoria B;
Limba engleza minim nivel mediu, scris si vorbit.

BENEFICII OFERITE

Munca intr-un mediu profesionist;
Retributie stimulanta.

EOSeuropa este o companie ce ofera consultanta in domeniul resurse umane si organizational si cauta sef santier (pentru diverse santiere in tara) pentru unul dintre clientii sai activi in domeniul instalatiilor in constructii.