SEF PUNCT DE LUCRU

S.C.EUROCONSTRUCT S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Aplica programele de pregatire si lansare a productiei si organizeaza, impreuna cu seful de santier, operatiunea de demarare a lucrarii contractate;
- Urmareste atat activitatea subantreprenorilor, cat si a formatiilor proprii, din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor;
- Asigura baza tehnica materiala pentru derularea activitatii la nivelul prevederilor din norme;
- Asigura elaborarea fisei de executie a fazelor de lucrari, analizeaza prevederile proceselor verbale de predare a frontului de lucru si aproba inceperea executiei lucrarilor;
- Executa lucrarile de remediere stabilite de comisia de receptie.

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Constructii, sectia CCIA;
- Experienta anterioara de cel putin 3 ani intr-o pozitie similara;
- Bun cunoscator al pachetului MS Office;
- Disponibil la program prelungit;
- Disponibil la relocare pe alte santiere din tara;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a apartine unei echipe de profesionisti;
- Posibilitate de promovare bazata pe performanta individual

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 14 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:\\\"Traditie si Calitate\\\". Acestea sunt:

EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;

EUROCONSTRUCT: antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;

EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;

EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;

EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;

NETEX: produse netesute pentru industria textila ;

MONLANDYS: consultanta si tranzactii imobiliare;
EURODESIGN: consultanta si proiectare in domeniul constructiilor.

www.euroholding.com.ro