Sef magazin

ROMATEX S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Optima functionare a magazinului in conformitate cu regulamentul centrului comercial si cel al Proprietarului magazinului:
- organizarea schimburilor si a turelor echipelor de vinzatori;
- supravegherea vinzarii dar si participarea efectiva la vinzare;
- organizarea receptiei marfurilor si aranjarea lor in magazin;
- tinerea in perfecta ordine si la zi a evidentelor si documentelor cerute de legislatie;
- reprezentarea firmei in raport cu autoritatile si eventualele controale, dupa consultarea conducerii firmei;
- contact permanent cu sediul din Bucuresti pentru orice aspecte legate de buna functionare a magazinului;
- aducerea la indeplinire a oricarei sarcini specifice data de conducerea firmei
- gasirea de solutii pentru optimizarea relatiei cu sediul referitor la aprovizionare ( emiterea de comenzi sau necesare de aprovizionare) si pentru cresterea vanzarilor magazinului
- scolarizarea noilor angajati in cadrul magazinului referitor la aspectul comportamental, tehnici de vanzari si descrierea caracteristicilor produselor comercializate

CERINTE

Domiciliu stabil in Timisoara.
Experienta de minim 2 ani intr-o functie similara sau minim 5 ani vechime in comert.
Disponibilitate pentru program prelungit si lucru in echipa.
Bun organizator, cu autoritate dar tact in relatia cu subordonatii. Calitati foarte bune de vinzator, abilitati pentru vinzare asistata. Cunostinte minime de lucru cu PC. Tinuta si aspect ingrijit si curat
Cunoasterea cel putin a unei limbi straine de circulatie internationala constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- indemnizatie de concediu egala cu un salariu lunar net;
- comision la vinzare.

Comercializare obiecte pentru CULTURA MESEI, DECORATIUNI, MOBILIER prin lantul de magazine \"SARRA BLU\"