sef divizie scule

sc notabil pep sa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea unei divizii de scule
(prospectare piata, furnizori,aprovizionare, vanzare) in vederea sustinerii unei retele de distribuitori la nivel national.

CERINTE

persoana serioasa, dinamica, comunicativa, spirit de echipa,
varsta cuprinsa intre 25-40 de ani ,
disponibilitate la deplasari si program prelungit,
bune cunostinte tehnice si cunoasterea marketului privind piata organelor de asamblare si a sculelor,
cunoscator al limbii engleze si maghiare, permis categorie B,
cu experienta minima de 5 ani, bune cunostinte de operare PC (Ms Office: Word, Excel)baza de date, navigare avansata pe Internet,
formarea unei divizii de scule hobby si semi-profesionale,
reprezinta interfata directa intre companie si distribuitorii acesteia precum si cu furnizorii si celelalte departamente sle companiei.

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv, bonuri de masa,comision din vanzarile incasate, bonusuri trimestriale si anuale, posibilitate de avansare in cadrul companiei.

Compania se afla pe piata organelor de asamblare din 1995 , si-a inceput activitatea prin productia organelor de asamblare si continua si astazi prin import din comunitatea europeana si Asia.
Localizata in Timisoara, compania distribuie organe de asamblare si fixare, lanturi, cabluri, accesorii, conectori in lemn, scule, feronerie in toata tara prin mijloace auto proprii sau prin curier rapid.