SEF DEPARTAMENT MARKETING SI PUBLICITATE

MEDIA STUDIOSTAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea strategiei marketingului operational: date, evenimente, tinta, actiuni, control
- crearea si punerea in productie a materialelor promotionale si de comunicare
- promovarea si intretinerea imaginii companiei
- up-datarea si punerea in valoare a site-ului
- realizarea rapoartelor periodice conform cerintelor

CERINTE

- persoane prezentabile si dinamice;
- studii superioare sau in curs de absolvire;
- cunostinte avansate de operare PC ( Word, Excel si PowerPoint);
- abilitati excelente de prezentare,negociere si abordare analitica;
- capacitate de exprimare fluenta si coerenta;
- spirit de echipa si initiativa;
- disponibilitate pentru deplasari;
- permis de conducere auto categoria B - nivel avansat;
- CURRICULUM VITAE insotit de FOTOGRAFIE.
- informatii la telefon: 0721921931 sau e-mail: studiostartv@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv si bonusuri pentru performanta;
- sanse reale de promovare;
- training permanent;
- posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic.

DESCRIEREA FIRMEI

Productie televiziune
Productie publicitara
Productie artistica