Sef departament contabil

SC Evoluzioni Organizzative Sistemiche SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil sector contabil:
- Gestionarea contabilitatii societatii (impreuna cu un birou de contabilitate extern).
- Asistarea conducerii firmei in gestionarea fluxurilor bancare, financiare si a controlului posturilor.
- Supervizarea gestiunii materialelor (brute, finite).
- www.eoseuropa.ro

CERINTE

- Absolvent/a Stiinte Economice sau echivalent.
- Experienta in pozitii similare.
- Calificarea Expert contabil reprezinta avantaj.
- Bune cunostinte de gestiune operativa contabila si financiara.
- Persoana autonoma, organizata, flexibila, autodisciplinata, cu o atitudine proactiva.
- Capacitate de comunicare, chiar si prin mijloace informatice.
- Onestitate si loialitate fata de firma.
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet, Email).
- Bune cunostinte de limba italiana (minim nivel mediu, scris si citit).
- Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitate de dezvoltare profesionala.
- Retributie atractiva.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta Resurse Umane