SEF DE SCHIMB - PRODUCTIE MOBILIER PAL

RUS SAVITAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- participa activ la planificarea productiei mobilierului din pal melaminat in serie mare;
- coordoneaza o echipa de 40 oameni;
- comunica, relationeaza si colaboreaza in bune conditiii cu departamentul de proiectare;
- pregatit permanent pentru gasirea de solutii optime si oportune;

CERINTE

- disponibilitate pentru program prelungit;
- studii superioare tehnice;
- experienta in domeniul productiei mobilierului din pal melaminat de serie mare;
- experienta in conducerea unei echipe de minim 10-15 oameni;
- cunostinte solide in domeniul proiectarii de mobilier din pal;
- seriozitate;
- meticulos;

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra int-un mediu placut si profesionist
- salar atractiv;
- bonuri de masa;
- se asigura transportul la Dudestii Noi

Societate infiintata in 1994, avand ca obiect de activitate productia de mobilier din pal melaminat de serie mare, in prezent avand peste 250 angajati, unitatea de productie aflandu-se in localitatea Dudestii Noi, la 15 km de Timisoara.