SEF DE SCHIMB

ContiTech Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conduce si controleaza activitatea de productie in timpul schimbului pe ariile din subordine
Raspunde de indeplinirea cerintelor de calitate, productivitate, utilizare eficienta a capacitatilor de productie si a personalului de pe schimbul respectiv

CERINTE

Minim studii liceale tehnice.
Cel putin 2 ani de experienta intr-o pozitie de Sef de schimb;
Minime cunostinte de limba engleza. Limba franceza constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Alaturandu-va echipei noastre veti descoperi un mediu de lucru specific unei companii multinationale puternice. Pe langa pachetul salarial competitiv pe piata locala, al 13-lea salariu, bonuri de masa, transport gratuit (pe rutele ContiTech), aveti ocazia sa lucrati pe proiecte internationale, chiar sa participati la transferuri de proiecte / tehnologii

Compania ContiTech face parte din concernul Continental si este specializata in tehnologia cauciucului si a plasticului. In Timisoara compania ContiTech are 3 fabrici si realizeaza: tubulatura pentru sistemele de aer conditionat pentru automobile; curele de transmisie pentru automobile; tubulatura pentru servodirectie si sistemele hidraulice din automobile. Compania noastra este in plina dezvoltare, in prezent avand peste 900 de salariati.