SEF DE OPERATII ZONAL-Timisoara

ROSEGUR S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordonarea operatiunilor de paza, transport valori, monitorizare si interventie (TM, AR, CS, HD );
-Supervizeaza activitatea personalului din subordine;
-Intretine relatia cu clientii pe probleme de operatii;
-Se asigura ca in zona sa de activitate se operationalizeaza clientii noi la nivelul calitativ cerut de politica companiei;
-Verifica in fiecare judet bunul mers al activitatii;
-Mentine relatia cu autoritatile locale;

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta intr-un post similar de minim 2 ani( de preferat intr-o firma de paza )
- Foarte bune abilitati de coordonare si organizare;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Bune cunostinte de utilizarea PC (Microsoft Outlook, Word, Excel);
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Permis de conducere cat. B;

BENEFICII OFERITE

-salariu fix + masina

Rosegur, companie multinationala, este unul dintre liderii mondiali ai industriei serviciilor de securitate