SEF DE LINIE

ContiTech Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Datorita cresterii activitatii persoana aleasa va coordona o noua linie de productie.
Organizeaza, conduce si controleaza activitatea pe linia de productie sau pe ariile
din subordine
Se asigura ca planul de productie este indeplinit respectand termenii de livrare,
calitate, cantitate si cheltuieli.

CERINTE

Studii superioare tehnice;
Experienta in pozitia de Sef de linie- minim 2 ani; Experienta de lucru in SAP reprezinta un avantaj
Foarte bune abilitati de conducere si organizare;
Bun vorbitor de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Daca va alatura echipei noastre veti descoperi un mediu de lucru specific unei companii multinationale aflata in continua dezvoltare. In acest context compania Contitech ofera : 13 salarii atractive, transport gratuit ( pe rutele ContiTech), tichete de masa, cabinet stomatologic.

Compania ContiTech face parte din concernul Continental si este specializata in tehnologia cauciucului si a plasticului. In Timisoara compania ContiTech are 3 fabrici si realizeaza: tubulatura pentru sistemele de aer conditionat pentru automobile; curele de transmisie pentru automobile; tubulatura pentru servodirectie si sistemele hidraulice din automobile. Compania noastra este in plina dezvoltare, in prezent avand peste 900 de salariati.