SEF ATELIER- COMPANIE IMPORT SI COMERT UTILAJE AGRICOLE

Delta HR Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificarea, organizarea, coordonarea atelierului mecanic
- Receptionarea comenzilor de lucrari, urmarirea termenelor de executie
- Intocmirea documentatiilor pentru reparatiile in garantie, consultarea cu producatorul
- colaborarea cu producatorul privind obtinerea documentatiilor tehnice pentru atelier si clienti
- Urmarirea necesarului dotarii tehnice a atelierului
- Organizarea de cursuri de perfectionare la producator, pentru mecanicii firmei
- Colaborarea cu magazia si Compartimentul Marketing pentru livrarea utilajelor
- Reprezentarea firmei in fata furnizorului/producatorului si a clientilor

CERINTE

- Studii superioare tehnice (mecanica, mecanica agricola, electro-mecanica)
- Experienta pe un post similar
- Obligatoriu, cunoasterea limbii germane sau engleze
- Experienta operare calculator (MsOffice, Internet)
- Permis conducere cat. B
- Bune abilitati de organizare, comunicare
- Rezistenta la stress
- Capacitate de a lua singur decizii
- Orientare spre eficientizarea activitatii

BENEFICII OFERITE

- Oferta salariala consistenta, corelata cu performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta si Cercetare in Managementul Resurselor Umane
Delta HR Consult recruteaza pentru unul din clientii sai, companie ce activeaza in domeniul importului si comertului cu utilaje agricole,