Secretara Receptie

Frigoglass Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea corespondentei electronice, a apelurilor telefonice si a faxului;
- Trierea, inregistrarea si distribuirea corespondentei;
- Pregatirea si trimiterea corespondentei prin curier;
- Intampinarea vizitatorilor si conducerea lor catre salile de intalniri; protocol pentru vizitatori;
- Traduceri si redactare de documente;
- Gestionarea comenzilor privind consumabilele de birou;
- Suport administrativ pentru personal: rezervari, comenzi, arhivare documente;
- Suport administrativ pentru departamentul de resurse umane.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunostinte PC (pachetul Office) si de utilizarea a echipamentelor de birou (centrala telefonica, fax, copiator, scanner, imprimante etc.);
- Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Abilitati de comunicare orala si scrisa;
- Persoana dinamica, sociabila, orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Tichete de masa;
- Transport gratuit;
- Servicii medicale gratuite;
- Prime de Craciun si Pasti.

Productia si comercializarea vitrinelor frigorifice comerciale