SECRETARA (LIMBA MAGHIARA)

SC FORNETTI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia apelurile telefonice, le redirectioneaza, ofera informatii
- asigura suportul administrativ tuturor departamentelor firmei
- participa la activitati de protocol
- intocmeste, arhiveaza si gestioneaza fluxul de documente (e-mail, fax, corespondenta etc)
- redacteaza si traduce din/in maghiara documente, scrisori, procese verbale

CERINTE

Studii medii
Cunostinte excelente de limba maghiara (scris, citit, vorbit)
Cunostinte avansate de operare PC
Foarte bune abilitati de comunicare, spirit organizatoric, dinamism
Rapiditate si dexteritate la scris de mana si tehnoredactare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, cu bonuri de masa, bonusuri, excursii, transport gratuit

Fornetti este cea mai cunoscuta si extinsa franciza din Romania, este lider pe piata de produse de panificatie congelata cu peste 650 magazine in peste 180 orase ale tarii, cu 15 milioane de kilograme de produse vandute anul trecut.
Fornetti Romania este o societate mixta romano-maghiara cu capital integral privat infiintata in anul 2001 ca urmare a extinderii Fornetti kft. cu sediul in Kecskemet, Ungaria.