SECRETARA AGENTIE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

- preluarea si directionarea apelurilor telefonice
- sarcini administrative si de secretariat, inclusiv activitati de protocol
- oferirea detaliilor necesare potentialilor clienti despre serviciile companiei
- colaborarea activa cu Departamentul de Vanzari, contactarea clientilor potentiali din baze de date diverse si stabilirea intalnirilor cu reprezentantii de vanzari
- trimitere si primire fax-uri, email-uri
- corespondenta,organizare si arhivare documente, primite si trimise
- redactare de documente

CERINTE

- persoana tanara,prezentabila,receptiva,dinamica
- posibilitatea de adaptare la program prelungit
- abilitati de interelationare cu echipa si clientii
- concentrare si atentie distributiva totodata
- ordonata, sociabila, lucru in echipa, responsabilitatea efectuarii lucrurilor corect si la termenul angajat

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Parte integranta dintr-o echipa profesionista, sanse reale de evolutie personala si profesionala, contract de munca cu salariu fix si bonusuri corelate performantelor si rezultatelor dovedite.
CV-urile fara poza nu vor fi luate in considerare.