SECRETARA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

* primirea, inregistrarea si repartizarea corespondentei in interiorul organizatiei;
* ridicarea si expedierea corespondentei la destinatari;
* inregistrarea hotararilor si deciziilor luate de conducere, aplicarea stampilei si repartizarea acestora la compartimentele firmei;
* pastrarea stampilelor;
* pastrarea si operarea in registrul cu evidenta delegatiilor din cadrul organizatiei;
* pastrarea si operarea in registrul cu evidenta dispozitiilor conducerii;
* primirea persoanelor care doresc sa ia legatura cu conducerea, asigurarea de protocol;
* asigurarea legaturilore telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei;
* primirea si transmiterea notelor telefonice;
* tehnoredactare de documente.
- contabilitate primara

CERINTE

• absolvent al unei forme de invatamand medii sau superioare;
Aptitudini:
• corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;inteligenta (gandire logica, memorie);
- aspect fizic placut