secretara

cabinet de avocat

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul de secretara oferit presupune un nivel ridicat de raspundere si de implicare in activitatea curenta a cabinetului,o activitate preponderent de birou,deplasari periodice la institutii,abilitati deosebite de comunicare cu clientela.

CERINTE

Prezenta agreabila,aspect ingrijit,capacitate reala de concentrare,implicare efectiva in activitatea curenta,cunostinte PC reale,tehnoredactare,limbi straine engleza si italiana,scris si vorbit,varsta maxima 28 ani,
Pentru ca aplicatia d-voastra sa intre in atentia noastra va rugam sa contina o fotografie.

BENEFICII OFERITE

se vor discuta personal la interviu

Un cabinet de avocatura cu un personal format din doua persoane ,situat in centrul istoric al orasului,in care constiinciozitatea in activitatea depusa ocupa un loc de frunte.Programul de activitate este flexibil,personalul este format din oameni tineri cu intiativa si dornici de afirmare.