Secretara

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre parteneri, companie multinationala, o persoana pentru postul de Secretara

Descrierea postului:

- Primeste vizite si raspunde la apelurile telefonice
- Menținerea zona de receptie în siguranță și curată prin respectarea procedurilor, normelor și regulamentelor
- Rezerva bilete de avion si camere de hotel
- Este responsabila cu asigurari medicale, documente de călătorie, ordine de plată, rapoarte de cheltuieli
- Gestioneaza corespondenta, depunerea și arhivarea documentelor
- Preia cererile de concediu pentru departamentului de resurse umane
- Asigura aprovizionarea cu produse de protocol a salilor de conferinta (apă, cafea, suc, etc zahăr),
- Organizarea de evenimente, receptii, audituri
- Comanda masa de prânz pentru angajați,
- Efectueaza comenzile de taxi
- Finalizarea și pregătirea de rapoarte, analize, statistici
- Medierea în soluționarea problemelor administrative

CERINTE

Cerințe

- Studii superioare
- Experienta în activitatea de secretariat de min de 2 ani; în domeniul producției este un plus;
- Foarte bune cunostinte de PC (Microsoft Office)
- Cunoștințe foarte bune de limba engleză (citit, scris, vorbit); limba germana reprezintă un avantaj
- Persoană organizată, cu atitudine de rezolvare a problemelor, acordând o atenție la detalii, cu abilitati de comunicare, spirit de echipă, abilități analitice, capacitatea de a lucra in mod independent.

BENEFICII OFERITE

Beneficii

- Salariu competitiv
- Posibilități de dezvoltare profesională
- Tichete de masa
- Transport asigurat din Timisoara

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal