Sales suport

ECHO PLUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA JOB-ului

- Asigura sprijinul necesar bunei desfasurari a activitatii din Departamentul de Vanzari;
- Preia comenzile de la agentii de vanzari si le introduce in sistemul de gestiune al companiei;
- Verifica pregatirea comenzilor si se asigura de respectarea termenelor de livrare;
- Urmareste stadiul de rezolvare a sesizarilor primite de la clienti;
- Ajuta agentii de vanzari cu informatii si modificari relevante, astfel incat informatiile sa ajunga in timp util la client;
- Prioritizeaza sarcinile zilnice, in vederea fluidizarii si optimizarii fluxului operational;
- Ajuta la comunicarea eficienta intre agentii de vanzari si celelalte departamente.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL

- Pozitiv, cu bune abilitati de cooperare si comunicare;
- Organizat, atent la detalii si proactiv;
- Capabil sa indeplineasca sarcinile eficient si in timp util;
- Descurcaret si orientat spre gasirea unor solutii rapide, chiar si in cazul situatiilor imprevizibile;
- Abilitati peste medie, de operare pe calculator si MS Office (Word, Excel, Outlook).

BENEFICII OFERITE

BENEFICII

- Training complet in vederea insusirii produselor companiei si a procedurilor specifice job-ului;
- Program fix de la 08:30 la 17:00, weekend-uri si Sarbatori Nationale libere;
- Pachet salarial adaptat tendintelor si cerintelor din piata;
- Activitate de birou, fara necesitatea deplasarii pe teren;
- Oportunitatea de a lucra cu oameni tineri si entuziasti.

DESCRIEREA FIRMEI

www.echoplus.ro