Sales Representative/Sales Manager

CASABLANCA SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Formare baza de date
Contactare clienti
Emitere oferte
Incheieri contracte
Raportari saptamanale activitate de vanzari
Indeplinirea pe cat posibil a targhetului propus
Cautare si preevaluare potentiali furnizori
Gestionare modificari proiecte de la clienti
Dezvoltare furnizori
Rezolvare probleme calitate cu furnizorii
Disponibiltate deplasari in tara/strainatate , cu posibile stationari (zile) la client

CERINTE

Experienta in lucrul cu clientii
Experienta in lucrul cu furnizori
Experienta in domeniul calitatii
Orientare spre client ¿ intelegerea si controlarea asteptarilor clientului
Adept calitate totala (atat dinspre furnizor cat si inspre client)
Adept al perfectionarii continue
Adept al ¿lessons learned¿
Engleza ¿ nivel mediu
Organizat ¿ punctual, structurat, prompt
Experienta operare PC
Abilitati in comunicare si negociere
Permis conducere cat B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu motivant
Bonusuri bazate pe realizari
Masina, telefon de serviciu
Mediu lucru competitiv
Training de specialitate.
Daca sunteti interesat de vreunul dintre aceste posturi, asteptam sa ne contactati cu incredere.
Cu respect,
Cristina Diac
Psiholog - Recruiter

Suntem o firma de recrutare si selectie de personal acreditata de MMSS avand aria de acoperire predominant Timisoara/Timis .
Firma noastra este permanent la dispozitia dvs.cu urmatoarele servicii :
- Recrutare selectie si consultanta de personal