SALES REPRESENTATIVE

Trenkwalder SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru clientul nostru, lider in Europa in industria ambalajelor cartonate: sales representative.

Sarcini si responsabilitati:
- asigura serviciul de vanzare al produselor companiei
- mentine si dezvolta portofoliul de clienti
- ofera consultanta in domeniul solutiilor de impachetat
- negociaza comenzile si urmareste derularea contractelor
- urmareste plata facturilor, respectand termenul de plata
- coopereaza cu departamentele interne pentru a satisface dorintele clientului

CERINTE

- studii superioare tehnice
- experienta in vanzari 2-3 ani in domeniul solutilor de impachetat/tipografice
- gandire strategica
- abilitati de comunicare
- rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- laptop, masina si telefon de servici

Trenkwalder SRL este filiala in Romania a companiei multinationale ce activeaza in Europa Centrala si de Est, avand experienta in domeniul recrutarii si plasarii fortei de munca permanenta si temporara.

Head Office Romania:
Bld. 16 Decembrie Nr. 14 Ap. 9
300 174 Timisoara
Tel./ Fax : +40/256/293 608
inforomania@trenkwalder.com
www.trenkwalder.com/eu/