Sales Representative

Mobile Trends

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm o persoană care dorește să se alăture echipei Mobile Trends!

CERINTE

Ce înseamnă sa fii coleg/ă cu noi?
1. Să-ți dorești la fel de mult ca și noi, ca persoanele cu care intri în contact la magazine să rămână cu o impresie foarte placută la finalul conversației cu tine;
2. Să știi cât mai bine, ce (fel de) produse avem astfel încât consilierea și îndrumarea oferite clienților să se desfășoare la un nivel calitativ foarte ridicat;
3. Să-ți indeplinești obiectivele de vânzari pe care le stabilim împreună;
4. Să te asiguri că produsele din magazin sunt necesare pentru vânzare și să poti menține stocurile la un nivel optim;
5. Să îți ajuti colegii când este necesar, să fii harnic/ă, perseverent/ă și responsabil/ă;
6. Să gândești pozitiv și să poți lua decizii pe loc, pentru a rezolva problemele clienților;
7. Să fii punctual; nu trebuie sa stai peste program, dar nici să întârzii;
8. Să indeplinești cu lejeritate taskuri comune în Windows și Microsoft Office;
9. Să putem discuta (și) în limba engleză;
10. Să vrei un loc de muncă stabil, full-time, pe termen mediu sau (de preferabil) lung.

BENEFICII OFERITE

Ce beneficii ai dacă devii coleg/ă cu noi?
1. Vei face parte dintr-o echipă tânără, unită, veselă, cu aceleasi obiective;
2. Vei participa la un training în care cel puțin o colegă/ un coleg te va învăța pas cu pas toate procedurile pe care le vei aplica în continuare;
3. Vei constata cât de importantă este calitatea în comparație cu cantitatea;
4. Vei avea program flexibil și adaptabil, în funcție de necesități;
5. Îți vei îmbunătăți semnificativ cunoștințele în materie de tehnologie;
6. Vei beneficia de un pachet salarial consistent, compus din salariul fix și bonusuri de performanță, pe care te invităm să-l crești cât mai mult.

Mobile Trends este o companie matura de pe piata telecom avand activitate principala comercializarea accesoriilor pentru tablete si telefoane mobile.