Responsabil Zona Intretinere

Zoppas Industries Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la intalnirile zilnice interdepartamentale si decide prioritatile activitatii de intretinere in functie de activitatea de productie.
- Verifica executarea si rezultatul interventiilor programate.
- Elaboreaza programe de interventie periodica pentru masini si utilaje.
- Elaboreaza metode de imbunatatire a utilajelor necesare productiei.
- Coordoneaza echipa din subordine in functie de planul de interventii.

CERINTE

- Studii superioare tehnice, preferabil profil mecanic/electromecanic.
- Cunostinte de limba engleza si/sau italiana la nivel mediu.
- Cunostinte MS Office nivel mediu.
- Experienta pe un post similar minim 2 ani.
- Bune abilitati de organizare si comunicare.
- Bune abilitati de coordonare a unei echipe.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.
- Programe de training si dezvoltarea carierei.
- Pachete financiare foarte atractive.
- Transport gratuit.

Zoppas Industries este lider mondial in productia de rezistente electrice si este prezent pe toate continentele cu o retea de oficii comerciale, agentii de vanzare si oficii reprezentative. Produsele noastre cuprind toate elementele de incalzit necesare in diverse domenii. Producem elemente de incalzit pentru uz casnic, uz industrial si aplicatii industriale speciale Fabrica de la Sannicolau Mare este printre cele mai mari din lume in domeniu, cu peste 3300 de angajati.