RESPONSABIL VANZARI MAGAZIN

Profile Scan HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important distribuitor de presa (ziare, reviste romanesti si straine) care deschide un nou punct de lucru in centrul comercial BEGA.

- receptia marfii si verificarea comenzilor;
- vanzarea produselor firmei (ziare, reviste, tigati, incarcari electronice telefonie mobila etc);
- servirea si consilierea clientilor;
- incasarea si emiterea bonurilor fiscale;
- vanzarea si promovarea abonamentelor la diverse publicatii;
- aranjarea produselor, respectarea layout-ului stabilit al produselor;
- gestiunea produselor si evidenta stocurilor;
- depunerea banilor la banca.
- evidenta zilnica a incasarilor;
- atingerea targetului de vanzari.

CERINTE

- minim studii medii;
- experienta in vanzari reprezinta un avantaj;
- persoana ordonata, corecta, responsabila;
- ordonata, comunicativa, amabila, capabila sa stimuleze vanzarea;
- cazier curat.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix de 700 lei net fix + bonus lunar;
- mediu de lucru placut;

Profile Scan vine in intampinarea satisfacerii nevoilor companiei dumneavoastra oferindu-va solutii complete in domeniul resurselor umane:
- recrutare si selectie de personal
- head-hunting
- evaluare psihologica
- consultanta organizationala
- administrare de personal
- training
- psihologia muncii(examen psihologic la angajare si reangajare, examen psihologic periodic anual, bianual, la doi sau trei ani, examen psihologic la admiterea in Institutiile de Invatamant Superior)
- psihologia transporturilor (obtinere permis conducere toate categoriile, siguranta circulatiei).

Echipa noastra este formata din specialisti in domeniul resurselor umane, cu o bogata experienta acumulata, cu capacitatea de a vedea latura deosebita a fiecarei actiuni intreprinse. Iar aceasta latura aparte este cea care aduce intotdeauna noul, ineditul, cea care contribuie la dezvoltarea noastra profesionala si personala.