Responsabil vanzari

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentinerea si dezvoltarea cu actualii clienti ai firmei
-realizarea unui nou portofoliu de clienti
-realizarea de rapoarte periodice catre seful direct
-promovarea imaginii firmei
-negocierea si urmarirea derularii contractelor cu clientii
-indeplinirea targhetelor impuse

CERINTE

-absolvent studii superioare tehnice, preferabil constructii
-minim 1 an experienta in vanzari in domeniul tehnic
-bune abilitati de comunicare si negociere
-spirit de echipa
-abilitati de operare pe calculator
-cunostinte de limba engleza
-permis de conducere categ. B

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant
-oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

Adecco este lider mondial in domeniul resurselor umane.
Serviccile Adecco sunt oferite in cadrul a 6000 de birouri, in 67 de tari.
In Romania, Adecco este prezenta din anul 2000 si are birouri deschise in Bucuresti, Arad, Timisoara, Pitesti si Sibiu

Servicii oferite:
- recrutare si selectie
- recrutare in masa
- payrolling
- evaluare psihologica si aptitudinala