RESPONSABIL PRODUCTIE

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea si lansarea in productie a proiectelor;
- identificare solutiilor tehnice de productie;
- organizarea activitatilor desfasurate de echipa de productie;
- realizarea mostrelor si prototipurilor conform cerintelor beneficiarilor.;
- program de lucru: 1 schimb.

CERINTE

- studii superioare (de preferinta in domeniul tehnic);
- experienta de minimum 2 ani pe o pozitie similara;
- experienta in gestionarea fluxului tehnologic;
- limba engleza - nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- telefon de serviciu;
- bonuri de masa.

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.