Responsabil Metode_zona Vest (pozitie Management, nivel n-2)

EuroTriade Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conduce echipa Metode – Productie (Methodes Vie Serie).
- Asigura punerea in practica a politicii de imbunatatire continua a proceselor de productie a fabricii.
- Garanteaza definirea, conceperea si punerea la dispozitie a mijloacelor de productie cu respectarea obiectivelor QCD (calitate, casturi, termene)
- Participa si asista serviciul Mentenanta in elaborarea strategiei de mentenanta.
- Elaboreaza, propune si gestioneaza bugetul serviciului sau.

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta min. 5 ani in industria automotive (din care 2 ani in management)
- Experienta intr-o pozitie de tehnician metode, inginer proces
- Cunoasterea standardelor de calitate automotive
- Cunostinte tehnice (automatica, mecanica, electrica), persoana cu o orientare tehnica
- Experienta in activitatea de imbunatatire a proceselor industriale (productivitate)
- Cunoasterea tipului de abordare Lean Manufacturing
- Abilitati de coordonare echipe, rigurozitate
- Abilitati gestionare buget
- Cunostinte pachet Office
- Limba engleza - nivel avansat (Limba franceza - constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Tichete de masa

EuroTriade este o companie multinationala specializata in domeniul recrutarii avand o experienta de 6 ani in domeniul automotive si tehnic recrutand pentru pozitii de TOP, MIDDLE management si specialisti.

Tipuri de Job-uri active: Manager Productie, Logistica (Management, Specialisti), Calitate (Management, Specialisti) in locatii precum Brasov, Craiova, Timisoara, Arad, Sibiu, judetul Alba.

Detalii: www.eurotriade.com