Responsabil desfacere

S.C. IMP. ROMANIA INDUSTRIAL CO S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste actele insotitoare la vanzarea produselor finite;
- Contacteaza firmele transportatoare si organizeaza livrarea produselor la client;
- Verifica stocurile din magazie.

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Cunostinte foarte bune de operare PC (MS Office);
- Experienta in lucrul pe un program cu interfata ERP reprezinta avantaj;
- Cunostintele de limba engleza si/sau italiana reprezinta un avantaj;
- Persoana comunicativa, organizata, rezistenta la lucrul sub presiune;
- Disponibilitate la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti;
- Pachet salarial motivant.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 12 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:\"Traditie si Calitate\". Acestea sunt:
EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;
EUROCONSTRUCT: antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;
EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;
EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;
EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;
NETEX: produse netesute pentru industria textila ;
MONLANDYS: consultanta si tranzactii imobiliare;
EUROHELICOPTER: transport aerian;
www.euroholding.com.ro