Responsabil Aprovizionare

S.C. EUROCONSTRUCT S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea de studii de piaţă în vederea găsirii de oferte optime pentru lucrări şi materiale de construcţii;
- Verificarea ofertelor de preţ;
- Întocmirea contractelor după ce au fost negociate în prealabil;
- Gestionarea contractelor cu subantreprenorii;

CERINTE

- Absolvent de studii superioare cu profil tehnic/economic;
- Bune cunoştinţe de calculator ¿ Excel, Word, Internet;
- Cunoaşterea avansată a limbilor engleze şi italiene;
- Integru, organizat şi cu abilităţi foarte bune de planificare şi de negociere;
- Persoană riguroasă, bine organizată, atentă la detalii şi rezistentă la munca sub stres.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de dezvoltare personală şi profesională fiind parte a unei echipe dinamice şi performante;
- Pachet salarial motivant.

Industrie Maurizio Peruzzo e un nume de referinta in economia europeana.
Prezent in Romania de 12 ani, grupul reuneste mai multe companii ce promoveaza conceptul:\"Traditie si Calitate\". Acestea sunt:

EUROHOLDING: coordonarea si gestionarea activitatilor si resurselor din grup;

EUROCONSTRUCT: antreprenoriat general in constructii civile, industriale, agricole;

EUROPREFABRICATE: proiectare, constructie si montaj de cladiri industriale si civile;

EUROPRODUCTS:activitati specifice de exploatare a agregatelor de rau si preparare a mortarelor si betoanelor;

EUROLOGISTICA:detinatoarea unui vast parc de utilaje specifice constructiilor.
IMP ROMANIA:producator de netesute pentru industria textila, auto si constructoare;

NETEX: produse netesute pentru industria textila ;

MONLANDYS: consultanta si tranzactii imobiliare.