Responsabil/a Zonal

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, instruieste, coordoneaza, organizeaza si controleaza activitatea casierilori din regiunea alocata;
- Propune solutii si face recomandari de consolidare si extindere a activitatii;
- Centralizeaza,analizeaza si intocmeste rapoarte privind situatiile existente din teritoriu si face propuneri pentru rezolvarea problemelor;
- Implementeaza politica si procedurile companiei la nivel de agentie;
- Se implica in mod direct in formarea casierilor la nivelul punctului de lucru;
- Monitorizeaza in permanenta evolutia agentiilor din zona sa de responsabilitate si initiaza actiuni de imbunatatire a performantei in scopul atingerii obiectivelor propuse;
- Raporteaza rezultatele si activitatile desfasurate;
- Desfasoara activitati de management al personalului din subordine conform politicilor de resurse umane ale companiei: recrutare, integrare, instruire, evaluarea performantei;

CERINTE

- Studii superioare;
- Persoana ordonata,capabila sa ia decizii organizatorice;
- Abilitati de analiza si sinteza a informatiilor;
- Personalitate dinamica cu spirit de initiativa si orientare spre rezultate;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Cunostinte si abilitati de formare si motivare a echipei;
- Tinuta ingrijita,prestanta.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru intr-o firma in continua dezvoltare, colectiv tanar si dinamic;
- Salariu competitiv si bonusuri;
- Venituri corelate cu realizarile;
- Un mediu competitiv stimulativ pentru auto-dezvoltare intr-un domeniu atractiv