Reprezentati vanzari

Autocamion Service S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine si dezvolta portofoliul de clienti
- promoveaza gama de produse
- prospectare permanenta a pietei
- urmareste derularea contractelor
- creaza, dezvolta si mentine relatia cu companiile client precum si cu potentialii clienti
- promoveaza imaginea companiei in acord cu politica si procedurile companiei

CERINTE

- studii superioare
- experienta relevanta in vanzari
- cunstinte de operare PC
- limba engleza
- permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- masina de serviciu;
- telefon;

S.C.Autocamion Service S.R.L. face parte din Grupul Edy, care este liderul national in domeniul logisticii si transportului.

S.C.Autocamion Service S.R.L. , înfiintata în 2003, este dealer autorizat Volvo Trucks & Schmitz Cargobul .Service-ul noastru asigura servicii de diagnosticare, mentenata si reparatii la cele mai inalte standarde Volvo si Schmitz , fiind deasemenea parte din |Volvo Action Service Programme| care asigura 24/24 ore asistenta tehnica si interventii rapide peste tot in Europa.