Reprezentat Zonal de Vanzari

ALETHEIA MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Viitorul reprezentat zonal de vanzari este responsabil de judetele Timis, Arad, Caras Severin.

Principalele sale responsabilitati vor fi:
- dezvoltarea continua a portofoliului de clienti si gestionarea relatiei cu acestia;
- mentinerea relatiilor profesionale cu actualii clienti;
- elaborarea si optimizarea ofertelor trimise catre clienti;
- efectuarea comenzilor si monitorizarea procesului de distributie;
- negocierea si incheierea de noi contracte;
- raportari catre sediul central;
- disponibilitate la deplasare.

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana autonoma, capabila sa-si organizeze timpul de lucru, in conditiile in care va lucra de acasa, folosindu-se de dotarile firmei.
In plus, este o persoana increzatoare, cu initiativa si capabila sa-si asume responsabiliatea pentru actiunile sale.

Alte cerinte:
- studii superioare tehnice;
- experienta practica in domeniul vanzarilor de produse industriale;
- cunostinte despre piata locala de profil;
- excelente abilitati de comunicare si relationare;
- orientare spre gasirea de solutii si rezolvare de probleme;
- orientare spre nevoile clientilor;
- cunostinte de limba engleza la un nivel avansat - germana constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile acestei pozitii sunt:
- pachet salarial atractiv, bazat pe performante;
- masina de serviciu, laptop, telefon mobil;
- program flexibil;
- posibilitati de promovare.

Aletheia este o firma de consultanta si servicii integrate de resurse umane.
Cu un capital de expertiza propriu si in continua dezvoltare, solutiile noastre sunt orientate pe nevoile specifice ale partenerilor nostri, fiind concepute pentru atingerea unor rezultate sustinute de indicatori obiectivi si masurabili.

In viziunea noastra, a oferi servicii de Resurse Umane inseamna a oferi suport si asistenta necesare fiecarui individ pentru a se implini in plan personal, profesional si financiar.
Noi credem in capacitatea si responsabilitatea fiecarei persoane de a trai o viata prospera si fericita in baza unor optiuni personale.