Reprezentanti de Vanzari- companie nationala de bauturi alcoolice!

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea targetului lunar de volum, prezenta, display si clienti noi;
- Mentinerea relatiilor de parteneriat cu clientii Key Account si ditribuitorii;
- Monitorizarea si instruirea agentilor distribuitorilor in vederea atingerii targeturilor;
- Introducerea de noi clienti in portofoliul firmei;
- Aranjarea si pozitionarea produselor la magazinele clientilor.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Minim doi ani experienta in activitatea de vanzare, de preferinta in FMCG;
- Cunostinte despre piata de bauturi alcoolice si interes pentru a lucra in acest domeniu;
- Carnet de conducere categoria B;
- Abilitati foarte bune de comunicare si negociere, capacitate de organizare, asertivitate, dinamism.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, masina si telefon de serviciu

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfil our professional goals and deliver.