REPREZENTANT ZONAL VANZARI - ANVELOPE

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea si vanzarea produselor si serviciilor companiei clientilor curenti si potentiali;
- proiectarea si implementarea unor planuri de actiune pentru a atinge obiectivele stabilite;
- identificarea si contactarea de noi potentiali clienti;
- mentinerea relatiilor cu clientii deja existenti;
- redactarea de rapoarte de activitate.

CERINTE

- studii finalizate (avantaj studii superioare);
- experienta in domeniul vanzarilor si/sau marketing (avantaj vanzare de anvelope);
- bune abilitati de operare PC;
- cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
- cunoasterea unor tehnici de vanzare si negociere;
- persoana comunicativa, dinamica, orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist, dinamic si motivant;
- posibilitati de instruire profesionala de specialitate;
- logistica aferenta postului(masina, laptop, telefon mobil).

SMART TRAINING, firma clujeana de consultanta in afaceri si resurse umane, asista importator de anvelope prestigios cu distributie la nivel national , in selectia pentru postul de: Reprezentant Zonal Vanzari.