Reprezentant zonal(sezonier, cu contract de munca pe 3 luni)

FORNETTI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Instruirea personalului din magazinele FORNETTI cu privire la tehnologia de coacere a produselor Fornetti - Supravegherea respectarii tuturor clauzelor stipulate in contractul de franciza
- Explicarea tuturor procedurilor necesare desfasurarii in conditii optime a activitatii de vanzare

CERINTE

- Studii medii sau universitare ( constituie un avantaj)
- Permisul de conducere categ B este obligatoriu
- Disponibilitate la deplasari saptamanale prin tara - Abilitati de relationare interumana, tact pedagogic, abilitati tehnice, dinamic

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, tichete de masa/diurna, decontare transport, telefon de serviciu

Fornetti este cea mai cunoscuta si extinsa franciza din Romania, este lider pe piata de produse de panificatie congelata cu peste 650 magazine in peste 180 orase ale tarii, cu 15 milioane de kilograme de produse vandute anul trecut.
Fornetti Romania este o societate mixta romano-maghiara cu capital integral privat infiintata in anul 2001 ca urmare a extinderii Fornetti kft. cu sediul in Kecskemet, Ungaria.