Reprezentant Zonal de Vanzari

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, o companie multinationala de renume, actioneaza in trei domenii strategice - cosmetice, detergenti si materiale de constructii. In acest moment, clientul nostru cauta un candidat excelent pentru postul de Reprezentant Zonal de Vanzari .

CERINTE

- Coordoneaza si dezvolta vanzarile in zona Timisoara pentru a atinge obiectivele de volum / acoperire
- Identifica canale noi de vanzare si gaseste clienti noi
- Dezvolta si mentine relatii excelente cu clientii potentiali / existenti din zona alocata
- Implementeaza activitati promotionale pe zona
- Aduna informatii despre piata si competitie
- Asigura vizibilitatea brand-urilor in piata

BENEFICII OFERITE

- se ofera pachet salarial atractiv, oportunitati de training si dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala puternica

PLUS HR SOLUTIONS este o companie de consultanta in domeniul resurselor umane. Serviciile pe care le furnizam sunt: recrutare si selectie de personal, executive search, evaluare si testare psihologica , assessment center, consultanta