Reprezentant Zonal de Vanzari

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru, o companie multinationala din FMCG non-food, cauta in acest moment un candidat excelent pentru postul de Reprezentant Zonal de Vanzari

Responsabilitati:
- Coordoneaza si dezvolta vanzarile in zona Timisoara pentru a atinge obiectivele de volum / acoperire
- Identifica canale noi de vanzare si gaseste clienti noi
- Dezvolta si mentine relatii excelente cu clientii potentiali / existenti din zona alocata
- Implementeaza activitati promotionale pe zona
- Aduna informatii despre piata si competitie
- Asigura vizibilitatea brand-urilor in piata

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in vazari directe de minim 2 ani (preferabil in industria FMCG)
- Buna orientare catre client si obiective
- Cunostinte bune de limba engleza
- Disponibilitate de deplasare in teren

PLUS HR SOLUTIONS este o companie de consultanta in resurse umane. Serviciile noastre sunt : recrutare si selectie de personal, executive search, assessment center, consultanta.