Reprezentant Vanzari - Van Sales

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine legatura cu actualii clienti - farmacii si plafaruri;
- ofertare, negociere, contractare cu noi clienti;
- mercantizarea produselor la raft;
- prezentarea si urmarirea diferitelor promotii;
- urmarirea situatiei produselor concurente;
- intocmirea de diverse rapoarte la cererea top managemetului s.a.

CERINTE

- experienta in vanzari min 6 luni;
- studii superioare constituie avantaj;
- foarte bune abilitati de comunicare, persuasiune, negociere;
- operare PC - pachetul Office;
- permis categ B.
Domiciliul stabil in Timisoara.

BENEFICII OFERITE

- pachet financiar negociabil;
- masina(Logan Break) si telefon de serviciu.

Dima Consulting Group este o firma specializata in activiati de:
selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizationala
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata tn 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei in Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.