REPREZENTANT VANZARI SISTEME DE SECURITATE

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea companiei:

Firma care activeaza pe piata romaneasca de IT si tehnica de securitate , impunandu-se ca un furnizor important de solutii in domeniu.

Responsabilitati

- crearea si dezvoltarea unei retele puternice de clienti
- mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti;
-identificarea de noi strategii de vanzare eficienta;
- elaborarea si prezentarea ofertei in conformitate cu standardele de calitate impuse de companie;
-respectarea target-ului de vanzari stabilit de companie.

CERINTE

- Experienta minim 1 – 3 ani in vanzarea B2B de servicii sau de produse (experienta in vanzarea de servicii de sisteme securitate, sisteme de alarma, supraveghere video, control acces, instalatii electrice de joasa tensiune,interfonie si videointerfonie, centrale telefonice, telefoane si accesorii, automatizari, cablare structurata voce/date, sisteme sonorizare cladiri);
- Studii finalizate pe profil tehnic: electrotehnica, constructii etc
- Permis cat. B,
- Persoana activa, motivata de munca de teren
- Persoana prietenoasa, care stabileste cu usurinta relatii cu ceilalti
- Abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix si comision din vanzari la atingerea targetului
- Laptop si telefon mobil
- Masina de serviciu

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre