Reprezentant vanzari servicii medicale (Laborator Synevo Timisoara)

SYNEVO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana angajata ca REPREZENTANT VANZARI va gestiona activitatea de PROMOVARE a serviciilor SYNEVO (existente sau nou introduse) de prospectare a pietei, de negociere, incheiere contracte ( in limitele presupuse de procedurile interne) si administrarea acestora ; fisa postului mai presupune activitati de raportare, de administrare a bazei de date de clienti si de colaborare cu departamentele centrale de marketing si vanzari in organizarea de prezentari de servicii sau evenimente PR de specialitate pe piata locala

CERINTE

Candidatul /a la postul de REPREZENTANT VANZARI in cadrul laboratorului Synevo va fi o persoana sociabila, dinamica, implicata, avand afinitati cu domeniul medical si cu abilitatea de analiza situationala. Va fi un bun comunicator si va agrea lucrul in echipa.
Va fi absolvent/a de studii superioare cu profil medical ( chimie, biologie, biochimie sau Colegiul de Asistente Medicale sau rezident);
Va fi bun utilizator al computerului;
Va cunoaste bine cel putin o limba straina de circulatie internationala ( preferabil engleza);

BENEFICII OFERITE

O cultura organizationala bazata pe tranparenta, deschidere, incredere reciproca si un loc de munca la care sa vii cu placere.
Mentionam ca doar candidatii considerati exigibili vor fi contactati. De asemenea, mentionam ca SC SYNEVO ROMANIA SRL va pastra confidentialitatea asupra datelor dvs. cu caracter personal pe care le puneti la dispozitie prin Cv-urile transmise, in conformitate cu prevederile legii 677/ 2001

Reteaua de laboratoare Synevo prezenta in Bucuresti, Cluj, Constanta,Iasi,Dolj, Medgidia, Satu Mare, Suceava si Timisoara asigura medicului si pacientului un spectru larg de investigatii in domeniile: alergologie, biochimie, hematologie, imunologie, microbiologie si biologie moleculara (PCR).