Reprezentant vanzari publicitate - Saptamanalul Banateanul

PUBLIMEDIA International S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea, promovarea si vinzarea produselor firmei (spatiu publicitar)
- Atingerea obiectivelor de vanzare
- Intocmirea diverselor rapoarte, la solicitarea managementului

CERINTE

- Domiciliul in Timisoara
- Experienta de minim 1 an in vanzari (de preferat mass media & advertising)
- Abilitati excelente de comunicare
- Capacitate de organizare

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic si creativ
- Salariu fix si comision
- Cariera solida in cadrul uneia dintre cele mai mari companii de publishing

PubliMedia International - compania de publishing a MediaPRO - este cel mai important publisher autohton de pe piata de ziare si reviste din Romania.
Cu un portofoliu tot mai bogat de publicatii, PubliMedia acopera in acest moment toate segmentele importante de piata (activand cu preponderenta in zona presei de business, media-tv si a presei de informatie generala cu caracter regional).
Compania detine, printre altele, cel mai important cotidian de business al tarii (ZIARUL FINANCIAR), cea mai citita revista saptamanala (ProTV Magazin - care este, totodata, si cel mai citit ghid TV din Romania), cea mai complexa revista media (ApropoTV), singura revista saptamanala de business din Romania (BUSINESS Magazin) precum si cea mai importanta retea de ziare locale (CLUJEANUL, BANATEANUL, IESEANUL, BIHOREANUL, HUNEDOREANUL Si ZIARUL CLUJEANULUI fiind singura retea de titluri locale cu tiraje auditate independent, de BRAT).