REPREZENTANT VANZARI PROIECTE

SC TIGER AMIRA COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-vanzare pe proiecte de materiale pentru constructii si amenajari;
-consilierea clientilor;
-mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
-promovarea produselor companiei pe proiecte;
-responsabil de incheierea contractelor;
-transmiterea ofertelor de pret catre clienti;
-preluarea comenzilor de la clienti, urmarirea derularii contractului;
-intocmirea rapoartelor de vanzare.

CERINTE

-studii medii/superioare;
-experienta minim 3 ani pe vanzari proiecte/distributie;
-cunostinte de utilizare PC la nivel avansat;
-permis de conducere categoria B minim 2 ani experienta;
-abilitati de comunicare, organizare, negociere.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial foarte atractiv;
-bonusuri corelate cu performanta;
-mediu de lucru profesionist;
-apartenenta la o organizatie tanara si dinamica;
-programe intensive de pregatire si perfectionare profesionala;
-masina de serviciu;
-telefon de serviciu.

Companie nationala de top, detinatoare a unei retele de magazine specializate in amenajari interioare-comercializeaza produsele a peste 30 de fabrici producatoare de gresie si faianta din import si din Romania, obiecte si instalatii sanitare, mobilier de baie , parchet, usi, accesorii, adezivi, vopsele.
Companie de distributie la nivel national de gresie, faianta, obiecte sanitare.